www obrázekWWW

 • zprovozním redakční systém
 • vytvořím grafický návrh
 • zpracuji a doplním obsah
 • provedu SEO a optimalizaci

Design obrázekDESIGN

 • předložím návrh loga
 • vymyslím grafický design
 • upravím a vložím fotografie
 • vyberu hodný typ písma

Marketing obrázekMARKETING

 • založím inzertní kampaň
 • zviditelním vás v soc. médiích
 • provedu registrace v katalozích
 • zařídím výměnu odkazů

Servis obrázekSERVIS

 • spravuji webové stránky
 • aktualizuji redakční systém
 • zajišťuji bezpečnost provozu
 • udržuji web na předních pozicích
 • 01_tvorba_webovych_stranek.png

MARKETING

Marketing obrázek

Internetový marketing je důležitým nástrojem, který významně pomáhá propagaci firmy na internetu. Jde o doplňkovou službu, která je za příplatek a je kalkulována s ohledem na finanční možnosti zákazníka, na dobu aktivního provozu, a míru efektivity k dosažení potřebné progrese firmy (zviditelnění na obchodním trhu, zvýšení návštěvnosti webových stránek, dosažení většího objemu zakázek). Marketing, který nabízím pro webové stránky, zahrnuje inzertní kampaně (např. Google Adwords), reklamu na sociálních médiích (např. správa firemního profilu na facebook.com), registrace v katalozích firem (např. firemní zápis v katalogu firmy.cz) a tvorbu zpětných odkazů.

 

Inzertní kampaně

Inzertní kampaně zvyšují návštěvnost webových stránek, což má vliv na pozice webových stránek ve vyhledávačích (např. google.cz) přes tzv. fulltextové vyhledávání na vybraná slovní spojení. Mohu založit a následně spravovat inzertní kampaň "Google Adwords" (vytvoření textových inzerátů s odkazem na webové stránky) ve vyhledávačích google.cz, najisto.cz, atlas.cz, a centrum.cz nebo inzertní kampaň "S-klik" ve vyhledávači seznam.cz. Cena za založení jedné kampaně je jednorázově 1.000 Kč, za následnou správu kampaně učtuji 2.000 Kč měsíčně (za 30-ti denní správu).

Sociální média

Sociální média (např. facebook.com, twitter.com aj.) jsou dalším nástrojem internetu pro zviditelnění či reklamu. Jde o základní prvek služby internetový marketing. Za založení firemního profilu na vybraném sociálním médiu si účtuji jednorázově 1.000 Kč. Za následnou pravidelnou správu účtuji 2.000 Kč měsíčně (za 30-ti denní správu).

Katalogy firem

Zakládání firemního zápisu v různých katalozích firem (např. Google Plus) na internetu také přispívá k získání vyšších pozic webových stránek na vybraná klíčová slovní spojení ve vyhledávačích (např. google.cz). Nabízím registraci firmy ve 40-ti internetových katalozích firem za 2.500 Kč. Čím více provedených zápisů v různých katalozích, tím lépe.

Zpětné odkazy

Odkazy na webové stránky jsou dalším silným nástrojem, a to v dosažení předních pozic webových stránek ve vyhledávačích (např. seznam.cz). Jejich počet, dobře volený text (použití klíčových slov), a rozumné umístění (odkaz umístit vždy na tématicky související webové stránky), má velký vilv na pozice přes tzv. fulltextové vyhledávání. Tato služba je pouze za příplatek (smluvní cena).

Statistika návštěvnosti

Vždy při výrobě webových stránek zakládám službu statistika návštěvnosti "Google Analytics" od společnosti GOOGLE.CZ. Je to jeden z nejdůležitějších nástrojů pro webové stránky (zdarma), protože poskytuje jejich majiteli nejrůznější cenné údaje o pohybu a chování uživatelů.S takovými informacemi se dá pracovat apodle toho mířit reklamní kampaně potřebným směrem. Založení této služby je zahrnuto již v ceně za výrobu webových stránek.

 

 

Reference

Ceník pro webové stránky

Služba Popis Období Cena vč. DPH
Doména pronájem ročně 500 Kč
Webhosting pronájem ročně 1.000 Kč
Redakční systém zprovoznění - 1.000 Kč
Grafická šablona realizace - 5.000 Kč
1 strana obsahu realizace - 400 Kč
Logo návrh / výroba - 2.000 Kč
Logo návrh / výroba / manuál - 5.000 Kč
Ikona návrh / výroba - 500 Kč
1 fotografie grafická úprava - 100 Kč
Objednávkový formulář zprovoznění / nastavení / grafika - 1.000 Kč
Registrace (40 katalogů) zaregistrování firmy - 2.500 Kč
Inzertní kampaň založení / zprovoznění - 1.000 Kč
Inzertní kampaň správa měsíčně 2.000 Kč
Zpětný odkaz textový odkaz - 200 Kč
Reklamní banner obrazový odkaz - 500 Kč
Sociální média reklamní kampaň - smluvní cena
Poradenství všechny oblasti webových stránek - zdarma
Správa www aktualizace obsahu měsíčně smluvní cena
Optimalizace www text / odkazy / foto / bannery měsíčně 3.000 Kč

Poznámka: přesné cenové kalkulace (v případě smluvní ceny) jsou odvislé od časové a technické náročnosti. Informace zasílám emailem, SMS, nebo poštou zdarma, a jsou nezávazné.

Nejsem plátce DPH

KANCELÁŘ

Šlikova 1179/24,
169 00 Praha 6 Břevnov

KONTAKT

Tel.: 233 351 516
Tel.: 774 373 709

PROVOZNÍ DOBA

Po-Pá: 09:00 - 19:00 hod.
So-Ne: zavřeno

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Proč?