www obrázekWWW

 • zprovozním redakční systém
 • vytvořím grafický návrh
 • zpracuji a doplním obsah
 • provedu SEO a optimalizaci

Design obrázekDESIGN

 • předložím návrh loga
 • vymyslím grafický design
 • upravím a vložím fotografie
 • vyberu hodný typ písma

Marketing obrázekMARKETING

 • založím inzertní kampaň
 • zviditelním vás v soc. médiích
 • provedu registrace v katalozích
 • zařídím výměnu odkazů

Servis obrázekSERVIS

 • spravuji webové stránky
 • aktualizuji redakční systém
 • zajišťuji bezpečnost provozu
 • udržuji web na předních pozicích
 • 01_tvorba_webovych_stranek.png

WWW

Web obrázek

Tvorba webových stránek je základním pilířem mých služeb. Webové stránky realizuji profesně od roku 2009. Dnes mohu nabídnout web, eshop, katalog, fórum, portál, a ostatní typy internetových prezentací. Vše je pouze otázkou času a investic. Nabízím kompletní servis. Nakoupím pro vás doménu, založím webhosting, zprovozním redakční systém, vytvořím grafickou šablonu, navrhnu logo, doplním obsah, upravím a vložím fotografie, dokumenty či videa. Zajistím zpětné odkazy, provedu registrace v katalozích firem, založím, zprovozním a mohu spravovat vaše inzertní kampaně. Vše na míru, dle vaší potřeby.

 

Redakční systém

Pro tvorbu webových stránek upřednostňuji redakčí systém Joomla, ale mohu poskytnout i jiný systém (např. WordPress aj.). Redakční systém je snadný na obsluhu (správu) přes administrační sekci, i pro naprostého laika. Je však vhodné na počátku podstoupit školení. Zákazník se potom může rozhodnout, zda si bude web spravovat sám. Také je ale důležité vědět, že je zapotřebí systém aktualizovat podle vydaných aktualizací samotnými tvůrci daného systému. Mohou totiž nastat následné potíže s některými funkcemi systému. Aktualizace by měl tedy vždy provádět odborník.

Doména

Pro existenci webových stránek je potřeba zakoupit vhodnou doménu (např. www.nazev.cz). Platbu za pronájem domény je nutno hradit pravidelně, minimálně jednou za rok, lze zakoupit pronájem i na více let dopředu. Nelze koupit doménu nastálo! Doména se vždy pouze pronajímá. Standardně si účtuji za pronájem 1 domény 500 Kč ročně. Před nákupem je vždy dobré důkladně promyslet název, který si budete pronajímat. Pro optimalizaci je ideální, aby název domény obsahoval také tzv. klíčové slovo (obecný termín služby nebo produktu), čili např. www.obuv-nazevfirmy.cz.

Webhosting

Pro provoz webových stránek je nutno založit také tzv. webhosting (datové úložiště), kam se nahrají data, ze kterých se webové stránky budou skládat. Za založení a správu této služby si standardně účtuji 1.000 Kč ročně. Ve specifických případech však může stát tato služba i o několik tisíc korun ročně více. Záleží na specifikách, co má web umět, jaké služby bude nabízet, a na počtu přihlášených uživatelů ve stejnou chvíli. Cena za webhosting je odvislá od náročnosti na splnění požadavků, aby web fungoval bez výpadků provozu.

Tvorba obsahu

Tvorba webových stránek zahrnuje i doplnění a úpravu dodaného obsahu zákazníkem. V některých případech lze zsalat emailem pouze stručný soupis bodů, co má web obsahovat a zbytek zajistím sám. Převážně jde o webové stránky pro řemeslníky, které mají často nenáročný obsah. Běžně vytvářím texty, dodávám, upravuji a vkládám fotografie, formátuji předaný obsah do PDF dokumentů, vyhledávám a odkazuji na videa přes portál YouTube.com.

SEO a optimalizace

Základní součástí výroby webových stránek je u mně i SEO a optimalizace (pozn. některá web-studia nabízí SEO a optimalizaci jako doplněk, nebo to ani neumí). SEO znamená dodržení základních pravidel pro správnou tvorbu webových stránek podle organizace W3.org (dále jen "validátor" www stránek). Webové stránky by měly být snadno a rychle zobrazitené v prohlížečích (Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla FireFox aj.) a pohyb uživatele při listování na stránkách by měl být rychlý, snadný, plynulý.

Upozornění: pomalé načítání stránek a následný pohyb na stránkách může být způsoben i zavirováním vašeho PC, notebooku, tabletu nebo mobilu, případně zastaralým opračním programem či prohlížečem.

Optimalizací webových stránek rozumíme úpravu nebo doplnění obsahu o tzv. klíčová slovní spojení (v určitém procentu), přes která nejčastějí (nejvíce) uživatelé vyhledávají ve vyhledávačích (www.seznam.cz, google.cz aj.) webové stránky ze stejného oboru (sektor, odvětví, kategorie). Součástí optimalizace by mělo být i samotné vyhodnocení, které klíčové slovní spojení vybrat-zvolit, a podle toho obsah (články, odkazy, obrázky, video-audio) stránek upravit.

 

 

Reference

Ceník pro webové stránky

Služba Popis Období Cena vč. DPH
Doména pronájem ročně 500 Kč
Webhosting pronájem ročně 1.000 Kč
Redakční systém zprovoznění - 1.000 Kč
Grafická šablona realizace - 5.000 Kč
1 strana obsahu realizace - 400 Kč
Logo návrh / výroba - 2.000 Kč
Logo návrh / výroba / manuál - 5.000 Kč
Ikona návrh / výroba - 500 Kč
1 fotografie grafická úprava - 100 Kč
Objednávkový formulář zprovoznění / nastavení / grafika - 1.000 Kč
Registrace (40 katalogů) zaregistrování firmy - 2.500 Kč
Inzertní kampaň založení / zprovoznění - 1.000 Kč
Inzertní kampaň správa měsíčně 2.000 Kč
Zpětný odkaz textový odkaz - 200 Kč
Reklamní banner obrazový odkaz - 500 Kč
Sociální média reklamní kampaň - smluvní cena
Poradenství všechny oblasti webových stránek - zdarma
Správa www aktualizace obsahu měsíčně smluvní cena
Optimalizace www text / odkazy / foto / bannery měsíčně 3.000 Kč

Poznámka: přesné cenové kalkulace (v případě smluvní ceny) jsou odvislé od časové a technické náročnosti. Informace zasílám emailem, SMS, nebo poštou zdarma, a jsou nezávazné.

Nejsem plátce DPH

KANCELÁŘ

Šlikova 1179/24,
169 00 Praha 6 Břevnov

KONTAKT

Tel.: 233 351 516
Tel.: 774 373 709

PROVOZNÍ DOBA

Po-Pá: 09:00 - 19:00 hod.
So-Ne: zavřeno

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Proč?